Ceník

CENÍK A PROVOZNÍ INFORMACE K UBYTOVÁNÍ

V uvedených cenách jsou po dobu pobytu zahrnuty tyto služby:

celodenní vstup do vnitřního plaveckého bazénu, parkování na hotelovém parkovišti, celodenní vstup do dětského koutku, možnost využití prostorů kolárny/lyžárny, 10% sleva na konzumaci v restauraci Koliba U Záryša, restauraci, terase a kavárně Hotelu Tanečnica.

  Uvedené ceny za ubytování v hotelu jsou včetně snídaně.

Uvedené ceny za ubytování v bungalovech jsou bez snídaně. Snídani je možné si dokoupit za 190,- Kč/osoba. Večeře za 290,- Kč/osoba.

Pro větší skupiny Vám rádi vytvoříme individuální nabídku. Neváhejte kontaktovat naše rezervační oddělení.

Ubytovací poplatek obci 20,- Kč / osoba / noc - není zahrnuto v ceně ubytování

BAZÉN JE V PROVOZU DENNĚ 8:00 - 20:00

 Sauna, posilovna a dětský koutek jsou v provozu celoročně.

Večerní bar je otevřen ve dnech pátek a sobota od 20:00 do 24:00.

 

Rezervace je považována za oboustranně potvrzenou ve chvíli úhrady 50% zálohy z ceny ubytování a objednaných služeb na bankovní účet hotelu.

V případě storna více než 10 dnů před nástupem k pobytu je účtován storno poplatek 1000 Kč.

V případě storna 10 dnů a méně před nástupem k pobytu je účtován storno poplatek ve výši 50 % z ceny ubytování a objednaných služeb.

V případě akčních nabídek a pobytových balíčků mohou být storno poplatky stanoveny individuálně dle podmínek uvedených u konkrétní akce.

Parkování pro neubytované hosty v areálu resortu           250,-/den (platba na recepci hotelu)

Parkování pro neubytované hosty je možno objednat na e-mailovém nebo telefonickém kontaktu níže. Po rezervaci parkování obdržíte potvrzení pro vjezd do areálu Pusteven.

 

V případě dalších dotazů se neváhejte obrátit na naše rezervační oddělení na e-mail: info@resortpustevny.cz nebo na tel.: +420 724 105 435.

 Kolektiv Resortu Pustevny Vám přeje příjemný pobyt na Pustevnách.

Máte dotazy? Napište nám.

Odesláním formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováváním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých správci dle dokumentace GDPR