Zábava na Pustevnách

Vítejte na Pustevnách, kouzelném horském středisku, kde se spojuje neobyčejná příroda s bohatým kulturním dědictvím. Připravili jsme pro vás nezapomenutelný zážitek plný dobrodružství a relaxace.

Navštivte Mýtickou horu Radhošť, která je často zmiňována v souvislostí s fascinující historií a pohanskou minulostí. Obdivujte sochu pohanského boha Radegasta, jenž bdí nad tímto magickým místem, a prozkoumejte Naučnou stezku Radhošťskou ovčí dálnici, která vás provede malebnou krajinou.

Nechte se unést do výšin pomocí Lanové dráhy Pustevny a objevte krásu Mořského oka, jezírka s neopakovatelným šarmem. Při procházce Stezkou Valaška si užijete nejen čerstvého vzduchu, ale také pohled na Národní kulturní památky Libušín a Maměnka, díla architekta Dušana Samo Jurkoviče.

Pro aktivní odpočinek nabízíme Běžecký areál Pustevny s malebnými trasami a nádherným výhledem do širokého okolí Beskyd. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny Dětský koutek a bazén v Hotelu Tanečnica, kde si můžete užít i večerní atmosféru v hotelovém baru.

Pustevny jsou také domovem Koliby U Zaryša, kde ochutnáte tradiční valašskou kuchyni. Pro milovníky kultury a historie je zde nedaleké Valašské Muzeum v přírodě Rožnov pod Radhoštěm.

Sportovním nadšencům nabízíme širokou škálu aktivit, včetně půjčovny lyží, elektrokol, koloběžek a sněhoběžek. Výtvarně laděným duším pak jistě neuniknou každoroční Ledové sochy, které vás ohromí svou krásou.

Užijte si nezapomenutelný pobyt na Pustevnách plný dobrodružství, krásné přírody a kulturního bohatství!


Tipy na aktivity na Pustevnách a v okolí – výlety, zajímavá místa, atrakce

Galerie