Novinky

NOVINKY Z RESORTU PUSTEVNY


17.dubna 2024

Prezident Petr Pavel navštívil Pustevny.

Milí návštěvníci a příznivci Beskyd a Resortu Pustevny,

prezident republiky Petr Pavel, absolvoval včera plánovanou návštěvu Pusteven a kromě prohlídky sochy Radegasta navštívil například i restauraci Libušín.

Při té příležitosti podepsal také pamětní cedule, které budou v nejbližších dnech umístěny v Kolibě u Záryša a v hotelu Tanečnica, kde se tak připojí k již stávající pamětní desce instalované ke vzpomínce návštěvy prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka na Pustevnách.


8.dubna 2024

Prezident Petr Pavel navštíví Pustevny

Milí návštěvníci a příznivci Beskyd a Resortu Pustevny,

v úterý 16. dubna navštíví areál Pusteven prezident republiky Petr Pavel, který se v odpoledních hodinách setká v prostorách Libušína se starosty okolních obcí.

Celý program návštěvy pana prezidenta ve Zlínském kraji, najdete po kliknutí na tento odkaz.


20.března 2024

Kafe a cigárko na TANDĚ

Nezáleží, jestli je léto či zima, ráno, odpoledne nebo večer – dobré kafe je vždy na místě.

Proto jsme pro vás, kteří zavítáte na Tanečnici, nebo se třeba jen touláte po okolí, připravili nový kávový automat značky oblíbené značky COSTA COFFEE přímo v prostorách recepce. Nabízíme čerstvou zrnkovou kávu a čerstvé mléko bez jakýchkoli náhražek. K tomu si můžete užít pohodlná křesla a sedací soupravy, které vytvářejí ideální prostředí pro krátký odpočinek a osvěžení těla i mysli. A nezapomněli jsme ani na naše nejmenší návštěvníky – pro ně máme luxusní horkou čokoládu. Přijďte si k nám dopřát chvíle relaxace a lahodného osvěžení!

P.S.: Pro kuřáky máme na recepci také nově instalovaný automat na klasické i moderní elektronické kuřácké propriety.

Zastavte se, jsme tady NON STOP :-)