Prostor na klid a odpočinek

RESORT PUSTEVNY

Ponořte se do klidného prostředí beskydských lesů a zažijte naprostý odpočinek. Vychutnejte si relaxaci a péči o tělo i duši v našich ubytovacích resortech, obklopeném nádhernou přírodou.

Hotel Tanečnica


Hotel je umístěn v jednom z nejznámějších turistických center Beskyd na Pustevnách ve výšce 1018 metrů a přímo sousedí s národní kulturní památkou chatou Libušín.

Bungalovy


Pro toho kdo dává přednost, před ubytováním v klasickém hotelovém pokoji, většímu soukromí, je připraveno ubytování v pěti samostatně stojících bungalovech. Tyto bungalovy jsou situovány cca. 150 až 200 metrů nad hotelem Tanečnica. 

Horská Chata Slalomák


Horská chata Slalomák vzdálená pouhých 600 metrů od turistického centra Pustevny v Moravskoslezských Beskydách. Chata svým ideálním umístěním na hlavní turistické trase „Knížecí“ je výchozím bodem pro turisty, cyklisty a v zimním období pro běžkaře a lyžaře, jelikož je součástí lyžařského areálu.

Koliba U Zaryša


Stylová valašská koliba U Záryša na Pustevnách nabízí přijemné prostředí s krbem. Ochutnat můžete místní speciality. Koliba zajišťuje také soukromé akce a stravování větších skupin.

RESORT PUSTEVNY

Ponořte se do klidného prostředí šumavských lesů a zažijte naprostý odpočinek. Vychutnejte si relaxaci a péči o tělo i duši v našem moderním wellness centru, obklopeném nádhernou přírodou.